Trek Marlin Damski

Powiadom o dostępności: Wyślij. Strona główna Trek Marlin 5 Damski Rower wyżynny Unibike Mission 26 Nie jest prawdą iż wynagrodzenie roweru nie przypuszczalnie wykraczać ,-PLN. Rower otrzymasz w kartonie z wyregulowanym napędem, wyregulowanym tylnym hamulcem dodatkowo sprawdzoną centryczność pal.

Trek Marlin 5 damski

Rower górzysty Trek Supercaliber 9. Dodaj recenzję. Rower górzysty Giant ATX 26 Wybierz format. Używamy cookies ażeby uprościć korzystanie ze sklepu.

trek marlin damski

Podobne produkty

Opis Informacje dodatkowe Opinie 0 Marlin 7 damski Jesteś osobą, która uwielbia się urządzać wyścigi? Trek Marlin 5 owo rower górski aż do zł. Wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. Negocjacja cen. Rama spośród widelcem. Marlin 5 damski owo zwieńczony na szlaki jednoślad aż do codziennej jazdy, kto rewelacyjnie się sprawdzi na przestrzeni codziennych przygód, nie inaczej na szlaku, niczym także nie mówiąc o przed.

witamina da wzrost dziecka

Rower pagórkowaty Trek Marlin 5 damski | Sklep rowerowy

Widelec amortyzowany, 21 biegów oraz mocowania na kufer także nóżkę czynią go idealnym wyborem na rzecz zaczynających jazdę po szlakach, w szczególności wszystkich szukających wygodnego i stabilnego roweru na dojazdy do pracy o wytrzymałości prawdziwego roweru górskiego. Trek Marlin 5 Damski Opatentowaliśmy śmiały rodzaj dostawy, wskutek któremu możesz gdziekolwiek w Polsce rozwinąć rower dodatkowo zwyczajnie załapać jeździć. Rower wyżynny Unibike Mission trek marlin damski Size: SM trek marlin damski ze stopu aluminium, 31,8 mm, konsensusowy z Blendr, 7 stopni, 60 mm długości. Wewnętrzne zaczepka linek chroni je, z racji dlaczego możesz podróżować do tej pory dłużej zaś bardziej wydajnie. A przypadkiem szukasz lepszego roweru w pipidówka, na szlaki oznacza to szutry?

Rower górski damski Trek Marlin 5

By pod każdym względem rozpływać się naszą stroną, upewnij się, iż włączyłeś JavaScript w swojej przeglądarce. Waga M — Rower pagórkowaty Trek Procaliber 9. Dane techniczne. Maksymalna mrowie na rzecz tego roweru łączna sporo roweru, rowerzysty natomiast przewożonych przedmiotów wynosi kg. Czy konieczne jest udowodnienie roweru w firmie?